Gaivaus ir švytinčio makiažo pamoka KIEKVIENAI

55.00

Video jau AKTYVUS

*Kartu su video, kiekvienas gausite ir nuolaidos kodą galiojanti VISKAM iš e.studiom.lt 🙌🏽

“išmokti išryškinti savo veido bruožus neatsisakytų daugelis, savo grožiu besirūpinančių moterų” Ši makiažo pamoka tinkama KIEKVIENAI, norinčiai sužinoti gaivaus ir greito makiažo subtilybes iš profesionalo lūpų. Taip pat naudinga medžiaga ir profesionalams, norintiems pasisemti įkvėpimo ir naujų minčių. Parodoma kaip paryškinti bruožus lengviausiu ir greičiausiu būdu.

Lietuvos garsenybių mylima vizažistė Milita priduria: “Moteris moteriai nelygi, kas vienai yra dieninis makiažas, kitai gali būti vakarinis. Tad sudėtinga apsiriboti pavadinimais. Makiažas, kurį demonstruoju virtualių mokymų metu yra labiausiai pamėgtas žinomų moterų. Būtent tokį makiažą renkasi tokios klientės kaip Indrė Kavaliauskaitė, Asta Valentaitė, Ieva Mackevičienė, Daina Bosas ar pati Agnė Jagelavičiūtė, kuri ir yra šių mokymų mūza.

Rezultatas paslaptingas – lyg ir esi esu makiažu, bet sudėtingai įžvelgiama kas yra patobulinta. Su klientėmis juokiamės – kai neišsiduodi, kad makiažą darė meistras, o atrodo lyg pati pasidažiau.”

Demonstruojamas makiažas yra tinkamas KIEKVIENAI, nes nėra moters, kuriai netiktų švytintis ir taisyklingai iškontūruotas veidas, pabrėžta antakių forma ar išraiškingos lūpos. Sutaupysite daug vizitų pas vizažistą, juk pasitaiko daug progų , kai nesinori akivaizdžiai matomo “makiažo”, bet norisi atrodyti ryškiau nei eilinę dieną?

Mielos klientes, kadangi už mokymus atsiskaitote bankiniu pavedimu juos gausite kelių dienų bėgyje arba atsiuntę pavedimo kopiją el.paštu militosmokymai@gmail.com
Kategorija:
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gaivaus ir švytinčio makiažo pamoka KIEKVIENAI”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Leave a comment